W jaki sposób odbywa się współpraca między klientem a naszą firmą?

3 proste kroki

1. Kontakt

Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy. BEZPŁATNIE przeprowadzimy krótki audyt Twojej strony. Następnie przystępujemy do analizy branży w jakiej działa Twoja firma.

Przygotowujemy ofertę która zawiera:

  • proponowane do pozycjonowania słowa kluczowe

Może ich być kilka lub kilkadziesiąt – zależy to od branży. Wybierasz tyle ile chcesz, ale nie mniej niż trzy.

  • miesięczną wyszukiwalność powyższych fraz w Google.pl

Liczba wyszukań danego słowa jest pobierana za pomocą oficjalnych narzędzi analitycznych Google.

  • wycenę pozycjonowania 

Nasza firma pobiera jedynie opłaty w momencie, gdy słowo kluczowe znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Nie pobieramy innych stałych abonamentowych opłat. Płacisz dopiero wtedy, kiedy sam zyskujesz. Wyjątkiem jest jednorazowa opłata startowa na koszty operacyjne o wysokości 100zł i jednorazowa opłata za przygotowanie dokumentu optymalizacyjnego. Zawiera on bardzo dokładny spis zaleceń oraz modyfikacji, których wdrożenie na witrynę jest niezbędne dla prawidłowego procesu pozycjonowania.

Pamiętaj! Zlecenie nam wyceny jest całkowicie niezobowiązujące i w 100% bezpłatne!

2. Umowa

W momencie kiedy zapoznali się Państwo z naszą ofertą i chcą nawiązać z nami współpracę uzgadniamy pozostałe warunki umowy, czyli czas jej trwania, okres wypowiedzenia. W naszych umowach nie ma skomplikowanego żargonu prawniczego czy też „małego druczku” – kierujemy się zasadą transparentności. Proste i klarowne zasady. Podpisaną przez nas umowę przesyłamy klientowi do wglądu i podpisu. W tym momencie zaczyna się świadczenie przez nas usługi.

3. Usługa

Po podpisaniu umowy klient dostaje od nas dane dostępowe do przejrzystego panelu administracyjnego z wykazem aktualnej pozycji jego strony w Google.pl  na wybrane do pozycjonowania frazy oraz – jeżeli witryna awansowała na pierwszą stronę – należność naliczoną zgodnie z ustalonym w umowie cennikiem. Nasz system do którego dostają Państwo pełen dostęp, w sposób automatyczny codziennie sprawdza wyniki wyszukiwania i zapisuje pozycję Państwa serwisu.W każdej chwili samodzielnie mogą Państwo sprawdzić aktualny lub historyczny ranking oraz należność.

Oprócz prowadzonych przez nas ciągłych działań pozycjonujących, nasi klienci są objęci również opieką doradczą. Zawsze chętnie i wyczerpująco dzielimy się naszym doświadczeniem z branży, aby pomóc w rozwiązaniu Państwa wątpliwości związanych z reklamą w internecie.

ZOBACZ TEŻ: