Pozycjonowanie – oto co możesz zyskać dzięki reklamie w Google:

 

Zwiększona sprzedaż

BiznesDzięki pozycjonowaniu zwiększysz liczbę Internautów, która będzie odwiedzać Twoją stronę. Starannie przygotowane przez nas frazy kluczowe sprawią, że zyskany ruch będzie przekładał się na zwiększoną liczbę zamówień, zapytań ofertowych. Nasza firma określi, jakie są najpopularniejsze zapytania, którymi posługują się w Google ludzie poszukujący Twoich towarów czy usług, a następnie sprawi, że to właśnie Twoja strona będzie pojawiała się na nie w wyszukiwarce Google.

Prestiż i renoma

Wielokrotnie udowodniono, że użytkownicy wyszukiwarki Google zdecydowanie bardziej ufają naturalnym wynikom wyszukiwania w Google, niż sztucznym, płatnym linkom sponsorowanym, które jednoznacznie kojarzą się z reklamą. Wysoka pozycja w Google kojarzona jest z jakością towarów i usług, które znajdują się na takiej witrynie. Prestiż to zysk, ponieważ jest to jedna z cech, którą potencjalny klient bierze pod uwagę podczas zawierania transakcji.

Ekspansja na rynku

Dzięki reklamie w Internecie możesz zwiększyć zasięg działania Twojej firmy. Często również sukces związany ze zwiększoną widocznością w Internecie jest tak duży, że pozwala na poszerzenie działalności firmy o nowe towary i usługi.

Oszczędności

Koszty pozycjonowania – reklamy w Internecie – w porównaniu do promocji w mediach takich jak telewizja, radio czy gazeta są nieporównywalnie mniejsze, natomiast zasięg oddziaływania pozostaje globalny. Co więcej, w przypadku pozycjonowania ściśle kontrolujesz grupę docelową („target”) do której kierowana jest reklama, przez co oszczędzasz na reklamie kierowanej do osób nie zainteresowanych Twoją branżą.

ZOBACZ TEŻ: