Pozycjonowanie stron wwwPozycjonowanie stron internetowych (Search Engine Optimization – SEO) to w ostatnich latach najważniejszy element reklamy w Internecie. Dzięki bardzo dużej popularności wyszukiwarki Google platforma ta stanowi doskonałą tablicę ogłoszeń dla wszystkich, którzy pragną zareklamować swoje produkty lub usługi.

Wysoka konkurencja sprawia, że tylko niektóre strony, sklepy internetowe zajmują najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Tylko będąc na szczycie rankingu Google zwiększamy szanse na odwiedziny potencjalnych klientów. Badania eCommerce ukazują, że pozycjonowanie stron to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy. Jedną z zalet jest to, iż klienci którzy przechodzą z Google na naszą witrynę, trafiają do nas z odpowiednich fraz, które sami wpisali. Dzięki temu są już od początku zainteresowani produktem lub usługą jaką oferujemy.

Pamiętaj

Niezależnie od tego z jakiej branży są Twoje towary czy usługi, możesz mieć pewność, że Internauci wyszukują informacji na ich temat – kwestia wyboru odpowiednich słów kluczowych – zrobimy to za Ciebie za DARMO.

W celu lepszego zilustrowania tego, czym jest pozycjonowanie w Google możemy podać przykład restauracji i sklepów, które znajdują się na głównej ulicy wielkiego miasta. Spacerują nią tysiące ludzi dzięki czemu sklepy położone przy tej ulicy są często odwiedzane, a tym samym nie mają problemu z brakiem klientów. Natomiast sklepy będące w bocznych zaułkach borykają się z problemem jakim jest dotarcie do klienta. Dokładnie tak samo jest w wyszukiwarce Google. Odpowiednikiem ruchliwej ulicy miasta jest tu pierwsza strona wyników wyszukiwania.

Blisko 90% Internautów korzystając z wyszukiwarki przegląda tylko pierwszą i drugą stronę wyników wyszukiwania.Zastanów się:

  • Czy wiesz na na ile widoczna jest Twoja witryna w Google?
  • Czy znajdujesz się wśród pierwszych 10 wyników wyszukiwania na wartościowe dla Twojej branży frazy kluczowe?
  • Czy monitorujesz pochodzący z wyszukiwarek internetowych ruch na swojej stronie?

Tanie pozycjonowanie stron www jest możliwe – nie wszystkie frazy i branże należą do konkurencyjnych, co przekłada się na ich niewygórowaną cenę. Dzięki temu większość firm jest w stanie sobie pozwolić na skuteczne pozycjonowanie swojej strony, a tym samym dostarczenie na nią większego ruchu z wyszukiwarki. Przekłada się to na większą liczbę zapytań, maili, telefonów, a ostatecznie i klientów.

SolidSeo to skuteczne i tanie pozycjonowanie stron www w google.pl

ZOBACZ TEŻ: